Opět pryč

12. července 2013 v 23:21 | Ziwa |  Ostatní
Je tomu asi týden, co jsem se vrátila z jedné "dovolené" a už zase musím letět pryč. Tentokrát jedu jen na týden a ne na 14 dní, naštěstí autopilot stále funguje, pro jistotu je přednastaven až do poloviny srpna a postupně jak připisuju další a další dílky, automaticky je tam házím, takže by neměla nastat nějaká delší prodleva.
Lidičky, ještě jsem se chtěla omluvit, že moc neobíhám. Tyto prázdniny jsou pro mě takové spíše pracovní. Vstávám v nekřesťanskou hodinu, abych stihla brigádu a když se pak konečně dovalím domů a nemusím náhodou do druhé, jsem tak ráda že se svalím do křesla, že si na bloček ani nevzpomenu. Navíc mě až moc děsí slovo maturita! Které na mě ječí z učebnic. Nejradši bych je někam založila a po zbytek života nevytahovala, bohužel se to naučit musím, protože mám až moc velkou hrůzu z toho,že ji neudělám. Neumím z toho ani slovo!!! :'( Booože, jestli takhle vyvádím teď, tak to nechci vědět, jak budu vypadat při svaťáku. Mě snad zavřou do cvokárny. Kdyby dávaly známky za bezchybné omdlévání, tak si jsem na sto procent jistá, že bych prolezla s vyznamenáním :P
No nic, já se ještě jednou omlouvám a letím do hajan Vyážíme zítra brzo ráno. Tak papa za týden
Ziwa
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anie Anie | Web | 15. července 2013 v 16:57 | Reagovat

To znám. Taky jsem teď měla brigádu a musela jsem dojíždět daleko vstávat brzo a brzo chodit spát. Ale měla jsem to jenom na 2 týdny takže teď mám zase víc času :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama