Prosinec 2014

Parilis, záhadná sestřenice - Prolog

5. prosince 2014 v 1:06 | Ziwa Arlett |  Parilis, záhadná sestřenice
Ahojky děcka všeho věku. Přeji vám všem hezkého Mikuláše a zároveň vás vítám u článku, který odstartuje další z mých příběhů. Tentokrát se podíváme do světa Harryho Pottera. Celý příběh se bude skládat ze čtyř pomyslných knih. První, jak jste si jistě všimli v nadpisu, se jmenuje Parilis, záhadná sestřenice. Druhá by se měla jmenovat Parilis, černá kněžka, dále pak Parilis, smutné Bradavice a jako poslední bude, Parilis, poslední dědic. A ano, ti chytří si už určitě všimli, hlavní postavou příběhu bude čarodějka jménem Parilis. Nic víc o ní zatím neprozradím, ale jsem zvědavá na vaše názory ohledně jejího původu. Nic totiž není takové, jaké se to na první pohled může zdát Mrkající No nic, já už se tu přestanu raději vykecávat a propustím vás, aby jste se mohli pustit do čtení. Budu ráda za jakýkoliv názor na novou povídku.

Přeji hezké čtení. Ziwa Arlett

PS: Velká omluva patří těm, kteří mají rádi Ginny

Prolog


oznam

1. prosince 2014 v 11:56 | Ziwa Arlett |  Ostatní
Ahojky, lidičky. Vím, že bloček opet stoji a ani mne se to moc nelíbi. Je to z toho důvodu, že nějak nestíhám zkloubit dohromady práci, psaní a vse ostatní. K tomu jsem ještě dostala tvůrci blok, takže mi psaní vůbec nejde :'( Sice mam hlavu plnou ruznych variant příběhu, ale když dam prsty na klávesnici, někam vse všechny ty nápady vypaří.
Jedinou útěchou možná bude to, že jsem se pustila do Parilis. Mam od ni asi tak dva a půl. .. spis čtvrt dílů, ale aspoň něco ;-)
Zatím pa Ziwa Arlett

PS: Omlouvám se za kvalitu článku. Pisu z mobilu